Kandidacijske liste

By 0 Comment

1.IZBORNA JEDINICA

dr. sc. Ivica Puljak
dr. sc. Maja Vehovec
Ivan Zelenić
dr. sc. Vlatko Silobrčić
Lara Hoelbling – Matković
Alis Marić
Nikša Marinović
Siniša Dvornik
Ana Veir
Ana Zakošek
Jacqueline Bat
Zoran Marković
dr. sc. Selma Supek
mr. sc. Željko Granoša

Životopisi i fotografije: 1. izborna jedinica Kandidati

2. IZBORNA JEDINICA

Ivan Križić
Kristina Lauš
Marita Šupe
Tomislav Imprić
mr. sc. Dražen Oreščanin
Ivana Galetić
Dijana Mršić Novački
Hrvoje Vranko
Marko Brković
Ivana Škaričić
Kosjenka Grošev
Tatjana Dinter Vidaković
Tin Bedenko
dr. sc. Milorad Nikitović

Životopisi i fotografije: 2. izborna jedinica Kandidati

3. IZBORNA JEDINICA

Dario Carev
Melita Pavković
Marko Vresk
Maja Odrčić Mikulić
Zoran Kadežabek
Ivana Perdedaj
Marko Petrlić
Ana Jelenski
Robert Balažinec
Jelena Gornik
Josip Furjan
Mladenka Vrcelj
Matija Matija
Duško Zaro

Životopisi i fotografije: 3. izborna jedinica Kandidati

4. IZBORNA JEDINICA

Mislav Matišić
Jesenka Ricl
Nataša Bek
Vanja Bunjevac
Tomislav Vukovski
Tihomir Kolarik
Zrinka Vukojević – Tomašić
Ivana Jagurinac
Luka Strišković
Ana Popović
Vladimir Marjanović
Aleta Bukvić
Ana Bortić
dr.sc. Ninoslav Novak

Životopisi i fotografije: 4. izborna jedinica Kandidati

5. IZBORNA JEDINICA

Tomislav Krpan
Biljana Belić Rebronja
Daniel Rakijašić
Snježana Pepl Sekulić
Matko Bednjanec
Vedran Menđušić
Robert Tomašević
Loreta Perić
Anton Papić
Marko Šestanj
Marija Šokčević
Dubravko Šokčević
Jasminka Primorac
Andrea Mandić

Životopisi i fotografije: 5. izborna jedinica Kandidati

6. IZBORNA JEDINICA

Sandro Salopek
Ivan Vuković
Jelena Šimunović
Daniel Hinšt
Jelena Zenko Milović
Suzana Delić
Igor Hrustić
Dinko Milaković
Karolina Horvatinčić
mr. sc. Iva Kvakić
Mladen Delić
Maja Hanić
Sanja Belić
Elvir Munjaković

Životopisi i fotografije: 6. izborna jedinica Kandidati

7. IZBORNA JEDINICA

mr. sc. Nina Antičić
Svibor Jančić
Bojana Nikitović
dr. sc. Željko Grabarević
Žana Barišić Došen
Stevica Kuharski
Zvonimir Mustaf
Lea Gagulić
dr. sc. Drago Cmuk
Dubravka Rusan
Maja Rečić
Tomislav Delač
dr. sc. Slađana Štrkalj Ivezić
Vjekoslav Benussi

Životopisi i fotografije: 7. izborna jedinica Kandidati

8. IZBORNA JEDINICA

dr. sc. Saša Zelenika
Anja Rumac
dr. sc. Boris Dudaš
dr. sc. Kristijan Lenac
Andrea Milić
Predrag Došen
Branka Stanković Dumenčić
Mirjana Kazija
Marin Kružić
Tamara Radan
Damir Radulić
Hrvoje Trošelj
Marija Polić Pasković
dr. sc. Ervin Kamenar

Životopisi i fotografije: 8. izborna jedinica Kandidati

9. IZBORNA JEDINICA

Natalija Rajčić
Ante Renić
Zdenko Jukić
Meri Kuštre
Maja Pivčević
Ivana Štulina
Igor Skoko
Magdalena Kuzmić
Damir Mišlov
Zagorka Stančić
Milan Ćosić
Nina Novak
Boris Tomaš
dr. sc. Igor Pasković

Životopisi i fotografije: 9. izborna jedinica Kandidati

10. IZBORNA JEDINICA

Marijana Puljak
Kristina Vidan
dr. sc. Željko Domazet
dr. sc. Alen Harapin
dr. sc. Lucija Puljak
Mario Grbić
Ivana Gabrić
Mladen Banović
Marijana Pezelj
dr. sc. Ranko Goić
Natalia Bazina
dr. sc. Branimir Urlić
Vesna Čubrić
Jakov Prkić

Životopisi i kandidati: 10. izborna jedinica Kandidati

11. IZBORNA JEDINICA

dr. sc. Jerko Markovina
dr. sc. Željko Porobija
Lana Ivičić
dr. sc. Igor Arambašić
Ivana Maršić
Julija Vuka Regner
Marko Vukušić

Životopisi i kandidati: 11. izborna jedinica Kandidati