Kontakt

By 0 Comment

Želimo čuti i vaše mišljenje. Kontaktirajte nas za sva pitanja, prijedloge, ideje i probleme.

Posjetite nas, pište nam, razgovarajte s našim članovima i gradskim vijećnicima, u Splitu, Zagrebu, Rijeci, Varaždinu, Čakovcu, Dubrovniku, Zadru, Osijeku i Daruvaru:

PAMETNO Split

Gundulićeva 26a, 21 000 SPLIT

Tel: 021 / 480 – 241

Mob: 098 / 721 079

e-mail: info@pametno.org; ogranak.split@pametno.org

Facebook: https://www.facebook.com/pametno.org

web: www.pametno.org

 

PAMETNO Zagreb

Mob: 099 / 501 6616

Podružnica Zagreb, predsjednica Maja Vehovec: podruznica.zagreb@pametno.org

Ogranak Donji grad:  ogranak.donjigrad@pametno.org
Ogranak Gornji grad: ogranak.gornjigrad@pametno.org
Ogranak Maksimir: ogranak.maksimir@pametno.org
Ogranak Novi Zagreb zapad: ogranak.nzagrebzapad@pametno.org
Ogranak Stenjevec: ogranak.stenjevec@pametno.org
Ogranak Trešnjevka Jug: ogranak.tresnjevka-jug@pametno.org
Ogranak Trešnjevka Sjever: ogranak.tresnjevka-sjever@pametno.org
Ogranak Trnje: ogranak.trnje@pametno.org

PAMETNO RIJEKA: ogranak.rijeka@pametno.org

PAMETNO VARAŽDIN: ogranak.varazdin@pametno.org

PAMETNO DUBROVNIK: ogranak.dubrovnik@pametno.org

PAMETNO ČAKOVEC: ogranak.cakovec@pametno.org

PAMETNO ZADAR: ogranak.zadar@pametno.org

PAMETNO OSIJEK: ogranak.osijek@pametno.org

 

Redovni račun otvoren kod HPB banke – IBAN: HR8923900011100921691

Pametno OIB – 42956743890

Volonterski centar u Splitu